Nejdůležitější oblastí webu je OBSAH, jsou to hodnotné informace, které dáváte do světa. Jak už i název tohoto videa říká „Obsah je král“. A proč je tak důležitý? Našli bychom mnoho důvodů, ale čtyřmi nejdůležitějšími jsou:

 • získání pozornosti – obsah přitahuje lidi, návštěvníky na web a díky obsahu se náš web dostane do vyhledávačů,
 • budování značky – hodnotné informace budují naši značku a získáváme díky nim statut experta v určité oblasti,
 • vytváření důvěry – díky tomu, že poskytujeme užitečné informace a komunikujeme, tak lidé nás začínají poznávat a vytvářejí si k nám důvěru,
 • prodej – když poskytujeme hodnotný obsah zdarma, máme značku experta v dané oblasti a vybudovanou důvěru, tak lidé od nás daleko raději nakupují.

No a dneska tím nejefektivnějším nástrojem, jak tyto věci šířit do světa, je bezesporu web. Takže si ujasníme, co na webu potřebujeme, a vytvoříme strukturu stránek tak, aby vše plnilo svůj účel.


Napište mi zde své dotazy či komentáře:

 1. intuitívne, má to štruktúru funkčných súvislostí.Je rozdiel medzi dobre znejúcimi vetami a nástrojom čím hovorím že deklarované informácie sú veľmi použiteľné takmer na úrovni nástroja. Oceňujem kvalitu a štruktúru informácií

 2. Marek napsal:

  Musím poděkovat za perfektně zpracované výukové videa.
  Díky nim se vůbec nebojím vytvořit si svůj web svépomocí a věřím že bude fungovat.
  Díky Dane :-)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.