JAK UDĚLAT WEB, KTERÝ VYDĚLÁVÁ

Doba, kdy prostě stačilo na internetu být je dávno pryč, ale většina firem a podnikatelů tomuto mýtu stále věří. V této video sérii vás provedu postupem, jak upravit svůj web tak, aby se z něj stal web, který vydělává.


ODEMKNĚTE SI CELOU
12-DÍLNOU SÉRII VIDEÍ WEB, KTERÝ VYDĚLÁVÁ

Získáte tím přístup do členské sekce k videím a doplňujícím materiálům s tipy pro výdělečný web. Tyto tipy pak můžete jednoduše a hned aplikovat na svém webu.

V těchto 12 videích společně projdeme:

 • Cíle a přínosy webu
 • Co tvoří první dojem na webu
 • Jakých 6 stránek by nemělo na vašem webu chybět a co na ně dát
 • Jak si budovat důvěru u návštěvníků webu tak, aby se pak snáze u nás nakoupili
 • Co na webu nesmí chybět, aby byl vůbec výdělečný
 • Jak změnit návštěvníka webu na zákazníka
 • Tvorbu magnetu a vstupní stránky
 • Automatizovanou komunikaci na získání důvěry
 • Jak vytvořit silné prodejní sdělení
 • Jak pracovat se zákazníky a nadchnout je
 • Jak přivádět návštěvnost na web

12 VIDEÍ PRO ÚSPĚŠNÝ WEB

CELÁ SÉRIE VIDEÍ

za 960 Kč

DÍKY TĚMTO VIDEÍM I VY BUDETE MÍT WEB, KTERÝ VÁM BUDE PŘIVÁDĚT NOVÉ ZÁKAZNÍKY Z INTERNETU.

Podívejte se, co říkají ostatní o svém webu:

"Podnikám vice jak 20 let a je to moje vášeň. Nyní mohl vzniknout projekt, který jsem nosil v hlavě :) S novým webem se změnilo úplně vše. Lidé mě začínají oslovovat, sami přicházejí o radu. Je to nový způsob komunikace a nové přiležitosti."
Štěpán Kucharik
"Dodali jste mi nový vítr do plachet, inspirovali k novým nápadům, viditelnost firmy se odrazila na větším zájmu klientů. Díky novým webovkách se zvýšila prodejnost seminářů, navýšil se zájem klientů a zjednodušila se komunikace přes nové kanály."
Jana Wiesner

3 možnosti, co web dokáže

Jsou 3 role, které může každá webová stránka zastat. A každá z těchto rolí dokáže přispět svým dílem do našeho byznysu.

Nejdůležitější je první dojem

První dojem u webu je jistě důležitý. V tomto videu vám ukáži 3 věci, na které byste se měli zaměřit na webu ať návštěvník nezavře web, hned co se zobrazí.

Obsah je král - 6 stránek, které by na vašem webu neměly chybět

Dobré texty a užitečný obsah je tím klíčem k úspěchu na internetu. Ve videu si projdeme 6 stránek, které by na vašem webu rozhodně neměly chybět a co na nich mít.

Důvěryhodnost přináší ovoce

Při nákupu zvolíte spíše obchod, kde je produkt nejlevnější nebo si raději stokorunu připlatíte a zvolíte obchod, ke kterému máte důvěru? Důvěra rozhoduje a zde je 5 věcí, jak získat větší důvěryhodnost.

Akce, akce, akce

Může být náš web vůbec výdělečný? Jsem přesvědčený, že bez výzvy k akci určitě ne. Zkontrolujte na svém webu tuto zásadní věc.

Z návštěvníka webu zákazník - cesta fanouška

Nastavme si na webu procesy, které změní návštěvníka webu v našeho nadšeného zákazníka. Tohle je naše online prodejní strategie, kterou nazývám cesta fanouška.

Cesta fanouška - Magnet a vstupní stránky

Prvním krokem na cestě fanouška je magnet na naše potenciální zákazníky a vstupní stránka do naší cesty fanouška, pojďme se podívat jak na to.

Cesta fanouška - Kampaň důvěry

Druhým krokem v naší prodejní strategii je vytvoření důvěry a zde jsou tipy, jak vytvořit automatické emaily, které nám s tím pomohou.

Cesta fanouška - Prodej

Prodej je jednoznačně zlomový bod na cestě fanouška a v každém podnikání. Zde je podrobný návod, jak vytvořit silné prodejní sdělení.

Cesta fanouška - Kampaň nadšení

Prodejem to nekončí, ty nejúspěšnější firmy na světě ví, že je potřeba zákazníka dále nadchnout a udělat z něj nadšeného fanouška, který nás bude doporučovat a bude nakupovat opakovaně.

Návštěvnost v pravý čas rozhoduje

Když náš web umí změnit návštěvníka na zákazníka, tak nyní je ten pravý moment, přivést na web návštěvnost. Ukažme si možnosti marketingu a přivádění návštěvnosti.